Is popcorn glutenvrij?

LIJKT GESCHIKT

Ja. Gewone popcorn wordt gemaakt van maïs en is van nature glutenvrij.

Waarom

  • Gepofte maïs of losse pofmaïskorrels bevatten geen gluten.

Let op

  • Popcorn met een smaakje, coatings en toppings in de bioscoop kunnen gluten bevatten of op gedeelde productielijnen zijn gemaakt.

Veelgestelde vragen

Is magnetronpopcorn glutenvrij?

De meeste naturel varianten wel, maar controleer bij varianten met een smaakje op een glutenvrij label.

Wil je een specifiek product of gerecht checken?

Krijg een persoonlijk antwoord dat ook rekening houdt met je andere allergieën of aandoeningen.

Check popcorn voor mij

Algemene informatie, geen medisch advies. Lees altijd het etiket en overleg met je arts of diëtist.

Meer vragen over gluten